parallax background
 
PROFESJONALNIE I KOMPLEKSOWO

Instalacja w nowych budynkach

 
NOWY BUDYNEK

Rozwiązania dla nowych budynków

Nowoczesne rozwiązania dla nowych budynków


Dobierzemy optymalną windę osobową lub towarową w zależności od rodzaju budynku i funkcji którą ma ona pełnić. Dopasujemy wygląd windy do wystroju budynku, zapewnimy odpowiedną funkcjonalność i przepustowość, które pozwolą w sposób bezpieczny i bezawaryjny eksploatować windę nawet w warunkach największego obciążenia. Oferowane przez nas urządzenia dźwigowe przystosowane są do montażu zarówno w małych budynkach jak i wysokich, wielopiętrowych wieżowcach czy tzw. drapaczach chmur.


Wyobraź sobie budynek z nowoczesną, funkcjonalną i energooszczędną windą, a nam zostaw resztę...
 
WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

od projektu do realizacji

 
SKROJONE NA MIARĘ

stwórz windę jaką chcesz

Czasy w których windy różniły się od siebie tylko kolorem dawno odeszły do lamusa. Obecnie wystój jest mocno zindywidualizowany i ściśle dopasowany do gustu klienta oraz wystroju wnętrza budynku. Konstrukcja windy ma charakter modułowy i pozwala dość swobodnie konfigurować jej wygląd i w ten sposób ukształtować produkt końcowy ściśle dopasowany do oczekiwań.

Parametry techniczne dobieramy w oparciu o zapotrzebowanie i zgodnie z przeznaczeniem. Nasi pracownicy dbają o to, aby takie parametry jak prędkość, udźwig czy szerokość drzwi spełniły wszystkie oczekiwania klientów. Jakość zostosowanych materiałów i podzespołów powinna zapewnić niezakłóconą pracę przez lata. Po montażu otaczamy klienta opieką zapewniając konserwację i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.