PETER LIFT

Optymalne rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Szukasz najlepszych rozwiązań?
Znajdziesz je u nas.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamontować windę w nowym budynku, zmodernizować starą widnę, czy dołożyć windę tam, gdzie nikt o niej nie pomyślał i nie przewidział jej istnienia, możesz być pewien, że znajdziemy idealne rozwiązanie dostosowane do rodzaju obiektu i dopasowane do potrzeb użytkowników.


Sprawdzone rozwiązania dla każdego budynku


Montaż wind w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynkach mieszkalnych, biurowcach, galeriach i centrach handlowych, szpitalach i innych.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Profesjonalnie i kompleksowo od projektu do realizacji

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne rozwiązania zoptymalizowane do potrzeb. Modernizujemy podzespoły wind gdy taka modernizacja ma sens i uzasadniona jest ekonomiczne. Wymieniamy windy na nowe, jeśli modernizacja windy nie jest wystarczająca z uwagi na bezpieczeństwo, niezawodność czy komfort użytkowania. Montujemy windy w nowych budynkach wyposażonych w szyby windowe oraz dostosowujemy budynki bez wind do ich montażu. Stosujemy sprawdzone, trwałe i bezpieczne rozwiązania oparte na najwyższej klasy urządzeniach dźwigowych.

 

nowy
budynek


Instalujemy windy w nowych budynkach, które posiadają szyby windowe i przystosowane są do montażu urządzeń dźwgwych. Stosujemy najwyższej klasy urządzenia, które zapewniają cichą i bezawaryjną pracę.

Działamy kompleksowo od projektu przez montaż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

modernizacja wind


Modernizacja windy pozwala wydłużyć okres bezawaryjnej pracy, zwiększyć energooszczędność oraz poprawić komfort podróżowania. Wymiana kabiny poprawia walory estetyczne i może poprawić użyteczność. Zmodernizowana winda może działać ciszej, taniej i lepiej.

Modernizacja windy może sprowadzać się do wymiany tylko wybranych podzespołów lub do wymiany całego systemu.

 
 

budynek bez windy


Montaż windy w budynku, w którym nie przewidziano jej montażu, jest możliwy i nie musi być ani czasochłonny ani przesadnie skomplikowany.

Przystosowujemy budynki do montażu wind w wewnętrznych szybach windowych lub dostawiamy szyby zewnętrzne w zależności od potrzeb, oczekiwań i możliwości adaptacyjnych budynku.

homelift winda do domu


Kiedyś nie do pomyślenia, a dzisiaj możliwe. Specjalne rozwiązania dla domów. Bezpieczne, wygodne i komfortowe windy domowe.

Windy domowe to rozwiązanie szczególnie polecane dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Nasze windy domowe zniwelują bariery architektoniczne w Twoim domu.

 
 

platformy dla niepełnosprawnych


Przełamywanie barier i przeszkód architektonicznych. Platformy dla osób niepełnosprawnych.

Cała gama profesjonalnych rozwiązań dla osób niepełnosprawnych pozwala dopasować urządzenie do konkretnego budynku.

Call Now Button